تماس با ما

خانه تماس با ما

سوالات متداول

اگر چه موفق به پیدا کردن جواب سوالتان را در این قسمت نشدید با ما تماس بگیرید.

 • جنس صفحات، روشویی، سینک ها و دیوار پوش ها از چیست؟

  رویه های تولیدی شرکت پل گرانیت ارس از جنس همین سنگ آمیتیس هستند که در ضخامت های سه سانت و پنج سانت ( و بیشتر بنا به درخواست مشتری) تولید میشوند. شایان ذکر است که تمام قسمت های رویه کابینت سه سانت کامل تولید شده و توپر هستند و این امر یک مزیت مهم نسبت به صفحات کورینی است که در بازار به شکل آماده بوده و ضخامت یک سانت دارند، می باشد.

 • آیا شرکت پل گرانیت ارس صفحه به صورت آماده تولید میکند یا خیر؟

  در جواب این دوستان و همکاران عزیز باید بگوییم که بلی . شما در هر ابعاد و اندازه و ضخامت که رویه سفارش دهید ما آن را تولید میکنیم و شما محدود به اندازه های استاندارد موجود در بازار نیستید . مثلا شما میتوانید یک صفحه تا اندازه 180 سانتی متر در هفت متر به شکل آماده سفارش دهید و درب کارخانه خود تحویل بگیرید. شما در انتخاب ابعاد و اندازه و ضخامت هیچ محدودیتی ندارید .

 • شما میتوانید رویه کابینت را در طرح های خاص مثلا شکل "ال" تولید کنید؟

  بلی شرکت پل گرانیت ارس قادر است سفارشات و طرح های خاص شما را تولید نماید . شما میتوانید هر شکل هندسی برای رویه کابینت خود سفارش دهید . مثلا شما میتوانید بگویید قسمتی از رویه خم باشد ؛ رویه کلا به شکل "ال" و یکپارچه تولید شود ؛ در قسمتی از رویه، محلی در اندازه های مشخص برش داده شود( مثلا ممکن است در گوشه رویه شما یک محل برای ستون آشپزخانه در نظر گرفته شده است) ؛ به طور خلاصه شما میتوانید رویه خود را در هر شکل و ابعاد و اندازه ای که قرار است در محل نصب شود سفارش دهید و یکپارچه در همان ابعاد و طرح و اندازه تحویل بگیرید.

 • نصب این محصولات چگونه است؟

  چنانچه نصاب ندارید یا با اصول نصب این صفحات آشنایی ندارید، جای نگرانی نیست . شما میتوانید درخواست دهید تا نصاب ها و متخصصان شرکت پل گرانیت ارس رویه کابینت شما را در محل مورد نظر نصب کنند و تحویل دهند . به عبارتی دیگر شما فقط سفارش دهید و نگران چیز دیگری نباشید . متخصصان ما میتوانند به محل شما رجوع کنند و طرح محصول شما را اندازه گیری کرده و تولید کنند و پس از تولید آن را در محل نصب و تحویل شما دهند.

 • سنگ کورین یکپارچه آمیتیس چه مزایایی نسبت به کورین معمولی دارند؟

  سینک و صفحه به صورت یکپارچه تولید میشود طبیعتاً هیچ گونه درج و شکافی وجود ندارد.
  حداقل ضخامت صفحه کورین آمیتیس 3 سانتی مترمی باشد بر خلاف کورین های موجود در بازار که حداکثر ضخامت آنها 12 میلی متر میباشد.
  نصب آسان نسبت به صفحات دیگر.

پل های ارتباطی ما با شما

از طریق راه های زیر می توانید با ما در ارتباط باشید

کیفیت و زیبایی تخصص چندین ساله ماست

در کانال تلگرام آمیتیس عضو شوید و تخفیف ها را از دست ندهید
عضو می شوم...